Srbija blistala u Zagrebu: Dve medalje za naše atletičare
Srpski atletičari ostvarili su zapažene rezultate na 76. Memorijalu Borisa Hanžekovića u Zagrebu. Luka Bošković osvojio je drugo mesto u skoku udalj, Adriana Vilagoš bila je treća u bacanju koplja, dok je Ivana Španović zauzela četvrto mesto u troskoku. Bošković je do srebrne medalje stigao skokom od 8,23 metra, čime je postavio novi lični rekord. […]
Članak Srbija blistala u Zagrebu: Dve medalje za naše atletičare se pojavljuje prvo na SRPSKI UGAO.
6/26/2026 12:52:24 PM